İhtiyacınıza Göre Teklif Alın

Teklif Alınız

İhtiyacınıza yönelik Big Bag ürünlerimizle ilgili şimdi bir teklif formu oluşturunuz. Uzmanlarımız kısa süre içerisinde ihtiyacınıza yönelik ürün değerlendirmesi ve fiyat bilgisini sizlerle paylaşacaktır. Herhangi bir sorunda lütfen bizimle iletişime geçiniz.

FIBC Torba Tipleri

Aşağıda başlıca kullanılan Big Bag Torba çeşitlerini görebilirsiniz. Bu torbaların hepsi de AKEPAK AMBALAJ tarafından üretilmektedir. Big Bag torbalarının çoğu aynı zamanda birden çok özelliği bünyesinde bulundurabilir. Ör; Üretilen bir Big Bag torba aynı zamanda; hem iletken, hem gıdaya uygun, hem UN (tehlikeli madde) ve hem de içinde naylon torba ile sunulabilir.

Hakkımızda

Kurucumuz Kenan Turan 1996 yılından itibaren esnek ambalaj FIBC (Flexible Intermediate Bulk Container) sektöründe faaliyete başlayıp, 2012 yılında ‘Akepak Ambalaj’ı kurmuştur. Aynı zamanda üretilen torbaların satışını da yapmaya başlamıştır.

Akepak Ambalaj, 2015 yılından itibaren ihracata başlamış olup kısa süre içerisinde gerek kaliteden ödün vermeyen yapısı, Gerekse fiyat politikası olarak çok cazip seçenekler sunması nedeniyle satışları katlanarak artmıştır. Üretilen torbaların %90’ını Avrupa’ya ihraç eder konuma gelmiştir. Aynı zamanda ISO 22000 Gıda Güvenliği ve BRC GS Packaging Materials Sertifikası alarak gıdaya uygun torbalar üretmeye başlanmıştır.

Genel Müdür. Kenan TURAN

İletişim
+90 (216) 561 35 80

Akpınar, Bilim Cd. No:11/1, 34885 Sancaktepe/İstanbul